logoANASAYFA HABERLER KURALLAR YARDIM FACEBOOK ÖDEMELER FORUM

Toplam Kayıtlı Kullanıcı: 7671 kişi
Yeni Kayıt olan kullanıcı: 138 kişi
Biz 84 gündür sizinleyiz.


Farmpara

Sık Sorulan Sorular (FAQ)

Farmpara'da sorabileceğiniz çoğu soruya cevap vermeye çalıştık. Bunların dışında sorun yaşıyorsanız, veya sormak istedikleriniz varsa Bize Ulaşın menüsünden veya
admin [@] farmpara.com adresine mail atabilirsiniz.


Gün içerisinde topladığınız kristalleri Hasat etmek için kullanıcı menüsünde yer alan "Kristalleri Topla(depo)" menüsüne tıklayın. Açılan sayfada "HEPSİNİ TOPLA" butonuna tıklayın.Kristalleri hasat ettikten sonra , yine sol menüde yer alan "Kristalleri sat" menüsüne tıklayın.Daha sonra "Hepsini sat" butonuna basmanız yeterli olacaktır.


Gümüşü nakit gümüşe çevirmenin tek yolu Kristalleri satmaktır.Kristalleri sattıktan sonra belli bir miktarı normal gümüş olurken geri kalanı nakit gümüş olarak cüzdanınıza yansır.


Gümüş almak için kullanıcı menüsünde yer alan Gümüş satın al butonuna basmalısınız.Açılan sayfada belirtilen işlemleri ve ödeme bildirimi yaptıktan sonra 1(bir) gün içinde gümüş hesabınıza eklenir.(Daha hızlı olsun istiyorsanız. Canlı destek online olduğunda yazabilirsiniz.


Hesabınızdaki tutar 5 TL olduğunda veya 5 TL'yi aştığında PARA ÇEKME menüsünde bulunan "PARA ÇEKMEK İÇİN İSE ALTTAKİ RESME VEYA YAZIYA TIKLAYARAK BİLDİRİM FORMUNA GİDEBİLİRSİNİZ." yazısındaki formu doldurarak ödeme talep edebilirsiniz. 3(üç) iş günü içerisinde ödemeniz hesabınıza aktarılacaktır.


Tüm oyuncularımız için alt para çekme limiti 5 TL'dir.


Paranız ödeme bildirimi yaptıktan sonra 1(bir) gün içinde gümüş hesabınıza eklenir.(Daha hızlı olsun istiyorsanız. Canlı destek online olduğunda yazabilirsiniz.


Bonus kazanmak için kullanıcı menüsünde yer alan Günlük bonus veya Riskli bonus butonuna basmanız yeterlidir.


Kazandığınız bonuslar hesabınıza anında geçer. Ve hemen oyun oynayabilir yada cüce alabilirsiniz.
Tüm haklarımız saklıdır © Farmpara - 2016