logoANASAYFA HABERLER KURALLAR-SSS HAKKIMIZDA FACEBOOK ÖDEMELER

Toplam Kayıtlı Kullanıcı: 22061 kişi
Yeni Kayıt olan kullanıcı: 169 kişi
Biz 149 gündür sizinleyiz.

Toplam Ödenen

36.897 ₺Kurallar

KURALLAR

Oyun kurallarımız kullanım şartlarımızın açıklaması niteliğindedir. Hesabın kural ihlali yapıp yapmadığının incelenmesi sebebiyle kilitlenmesi durumunda kullanım şartlarımızın dikkate alınması gerekmektedir.
Oyun kurallarımızın tam olarak açıklık kazandıramadığı durumların kötüye kullanılması yasak olup, bu tür girişimlerde bulunan hesaplar cezalandırılırlar.Bütün kurallar aynı şekilde, hesabını silmeyi düşünen ve hesabı silme aşamasında bulunan hesaplar için de geçerlidir.

1 - Hesap

1.1. Her oyuncu Farmpara'da sadece bir hesaba sahip olabilir ve sadece bir hesapla oynayabilir.
1.2. Hesap sahibi, hesapta kayıtlı email adresinin sahibidir.Şüpheli durumlarda, Yönetici tarafından email adresinin doğrulanması istenilebilir. Hiçbir Yönetici oyuncuya parolasını sormaz.
1.3. Parolanızı kimseyle paylaşmamanız ve tahmin edilemez seçmeniz yararınıza olacaktır. Aynı anda birden fazla giriş yapmış hesaplar cezalandırılır.
1.4. Hesap sahibinin oyuna girmemesi halinde, son giriş zamanından sonra en erken 7 gün sonra hesap silinmeye alınır.
1.5. Oyuncu davetleri- Oyuncu davetiye sisteminin kötüye kullanılması halinde(örneğin:1.1'i ihlal ederek birden fazla hesap açılması) hem davet eden hem de davet edilen oyuncu kural ihlali sebebiyle cezalandırılabilir.
1.6. Uygun olmayan e-posta adresi ve kullanıcı isimleri veya diğer içerikler uyarı yapılmaksızın yönetici tarafından silinebilir.
1.7. Satın alınan gümüşlerin ve ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
1.8. Doğru olmayan E-posta sahipleri ödeme alamazlar, E-posta değiştirme olanağı mevcut değildir.
1.9. Yabancı ip ile oyuna girmek yasaktır. Sadece Türk ip adresli kayıtlara ödeme yapılır. Yabancı ip ile oynayanlar oyundan uzaklaştırılır.
1.10. Oyundaki açıkları kullanarak gümüş kasan kişiler tespit edilip oyundan uzaklaştırılır.
1.11. Canlı desteği gereksiz kullanmak meşgul etmek hesabınızın askıya alınmasına neden olur.Hakaret edilirse hesabınız aynı şekilde askıya alınır.

2 - Eklenti ve Programların Kullanımı

Farmpara değiştirilmemiş normal bir tarayıcı ile oynanmak zorundadır. Script ve bot programlarının kullanımı yasaktır. Tespiti halinde hesap cezalandırılır.

3 - Oyun Hataları

Oyunda tespit edilen hatalar oyun yöneticilerine bildirilmeli ve hesabın çıkarına kullanılmamalıdır. Bu hataların kötüye kullanılması halinde hesap cezalandırılabilir.

4 - Hesap Satımı

Bir hesabın satılması veya başkasına devredilmesi yasaktır.

5 - Ödemeler

Oyuncunun hesabındaki nakit lira miktarı, 5 lira veya üstü olunca ödeme talep edebilir. Oyuncu ödemeleri 3 iş günü içerisinde yapılır.

6 - Cezalar

6.1 Oyun kurallarının dikkate alınmayarak kural ihlali yapan hesaplar kilitlenerek, uygun ceza verildikten sonra tekrar açılabilirler. Sakıncalı kullanıcı isimleri değiştirilebilir. Kaybedilen Gümüş içerisinde oluşan zararlar kesinlikle karşılanmaz.Oyuncu, hesabın kapalı tutulduğu süre içerisinde oluşan zaman, odun, Nakit para talep etme hakkına sahip değildir. 6.2 Site yöneticisi kural ihlalleri ile görüşebileceğiniz tek görevlidir. Oyuncular Bize Ulaşın menüsü ile sorununa çözüm aramalı ve sorunun çözümü hakkında nasıl bir yol izleneceğini öğrenmelidir. İşlem yapılabilmesi için gerekçenin haklı olması gerekmektedir.Silme işlemi veya ortaya çıkan netice herkese açık platformlarda paylaşılamaz.

7 - Kural Değişiklikleri

7.1. Farmpara kuralları her zaman değiştirme hakkına sahiptir.
7.2. Kurallardan bazılarının geçerliliğini kaybetmesi halinde diğer kurallar geçerliliğini kaybetmezler. Farmpara geçerliliğini kaybeden hükümleri en kısa sürede yeni hükümlerle değiştirmekle yükümlüdür.
7.3. Farmpara sistem dengesini sağlamak için kristal üretiminde ve oranlarda değişiklilik yapabilir.

Farmpara

Sık Sorulan Sorular (FAQ)

Farmpara'da sorabileceğiniz çoğu soruya cevap vermeye çalıştık. Bunların dışında sorun yaşıyorsanız, veya sormak istedikleriniz varsa Bize Ulaşın menüsünden veya
admin [@] farmpara.com adresine mail atabilirsiniz.


Gün içerisinde topladığınız kristalleri Hasat etmek için kullanıcı menüsünde yer alan "Kristalleri Topla(depo)" menüsüne tıklayın. Açılan sayfada "HEPSİNİ TOPLA" butonuna tıklayın.Kristalleri hasat ettikten sonra , yine sol menüde yer alan "Kristalleri sat" menüsüne tıklayın.Daha sonra "Hepsini sat" butonuna basmanız yeterli olacaktır.


Gümüşü nakit gümüşe çevirmenin tek yolu Kristalleri satmaktır.Kristalleri sattıktan sonra belli bir miktarı normal gümüş olurken geri kalanı nakit gümüş olarak cüzdanınıza yansır.


Gümüş almak için kullanıcı menüsünde yer alan Gümüş satın al butonuna basmalısınız.Açılan sayfada belirtilen işlemleri ve ödeme bildirimi yaptıktan sonra 1(bir) gün içinde gümüş hesabınıza eklenir.(Daha hızlı olsun istiyorsanız. Canlı destek online olduğunda yazabilirsiniz.


Hesabınızdaki tutar 10 TL olduğunda veya 10 TL'yi aştığında PARA ÇEKME menüsünde bulunan "PARA ÇEKMEK İÇİN İSE ALTTAKİ RESME VEYA YAZIYA TIKLAYARAK BİLDİRİM FORMUNA GİDEBİLİRSİNİZ." yazısındaki formu doldurarak ödeme talep edebilirsiniz. üst üste yapılan ödeme talaplerinde uzaklaştırma verilecektir


Tüm oyuncularımız için alt para çekme limiti 5 TL'dir.


Paranız ödeme bildirimi yaptıktan sonra 1(bir) gün içinde gümüş hesabınıza eklenir.(Daha hızlı olsun istiyorsanız. Canlı destek online olduğunda yazabilirsiniz.


Bonus kazanmak için kullanıcı menüsünde yer alan Günlük bonus veya Riskli bonus butonuna basmanız yeterlidir.


Kazandığınız bonuslar hesabınıza anında geçer. Ve hemen oyun oynayabilir yada cüce alabilirsiniz.Tüm haklarımız gizlidir.Reklam veya anlaşma için admin@farmpara.com adresine ulaşın.